-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги провайдерів (послуги доступу до мережі Інтернет)
310 590.00
UAH з ПДВ
Номер:
4d9564f3b4ed46a3a0d9d4e7a164f6e8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-22-003141-c-b1
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506248
-
Контактна особа:
Олена Володимирівна Самець +380677674083 samets@dhp.dniprorada.gov.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Д.Яворницького 75,А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ МЕТРОКОМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34364696
-
Контактна особа:
Овчарова Анастасія Юріївна +380631821591 mk34364696@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, проспект Слобожансский, будинок 31д
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Номер договору:
61/2019/2
Дата підписання:
07.10.2019 17:54
Період дії договору:
07.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
310 590.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 51 765.00 UAH)
Оплачено:
298 827.66 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 49 804.61 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги доступу до мережі Інтернет (бюджетні кошти)
Кількість
145 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, заклади, підпорядковані замовнику
На карті
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
bb3e28da203f46c29f65b5502821d6c1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджена зміни ціни в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг)
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
10.10.2019 07:27
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
50d26b53bcda4b1bb90f3c583c21d3b3
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Покращення якості предмета закупівлі за умови, що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
23.12.2019 09:45
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
46e55a1983154a86a14c9fe55aa77e46
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
24.12.2019 09:47
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
f2a2a2a4b87b4ab888590916da487cf5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміни умов у зв’язку із продовженням строку дії договору, достатнього для проведення процедури закупівлі на початок наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
14.02.2020 16:58
Статус:
Опубліковано