-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
люки, дощоприймачі
Тендер Prozorro UA-2019-08-22-001623-c
люки, дощоприймачі
Завершена
1 117 770.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 600.00 UAH
Номер:
c9174182f5b94796ac371a098def4c6f
Внутрішній номер закупівлі:
3708926
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-22-001623-c
Замовник:
комунальне підприємство "Комплекс з експлуатації об`єктів водозниження і зливової каналізації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34953769
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Тахіатаська,3 м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельник Юрій +380939421706 kpkvlk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44470000-5 Чавунні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 117 770.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 600.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2019 13:57 - 27.08.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2019 13:57 - 06.09.2019 15:00
Аукціон:
09.09.2019 14:55 - 09.09.2019 15:28
Період кваліфікації:
09.09.2019 15:28 - 17.09.2019 08:41
Період завантаження договору:
13.09.2019 13:21 - 03.10.2019 13:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом перерахування коштів на рахунок Постачальника протягом 10 банківських днів згідно видаткової накладної після її підписання. Джерело фінансування - власні кошти підприємства.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
люки, дощоприймачі
Кількість
295 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ІМПЕКС-ГРУП УКРАЇНА
Оскарження: 09.09.2019 15:28 - 24.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39142757
-
Контактна особа:
Папарига Ігор Павлович +380443314623 2317079@gmail.com https://331.com.ua/
-
Адреса:
02091, Україна, м. Київ, Київ, Харківське шосе, будинок 144, літера «А»
Оскарження: 09.09.2019 15:28 - 24.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 109 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 109 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.09.2019 13:21
Документи
37
Скарги
0
ПП "ПАТАР"
Оскарження: 13.09.2019 13:21 - 28.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13979385
-
Контактна особа:
Олена Ткачук +380673802784 sales@patar.com
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. МЛИНІВСЬКА, будинок 23Б
Оскарження: 13.09.2019 13:21 - 28.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 117 770.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 109 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.09.2019 08:41
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД ІНЖЕНЕРНИХ МАШИН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42581966
-
Контактна особа:
ТОВ "КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД ІНЖЕНЕРНИХ МАШИН" +380975993824 ZAVODKZIM2018@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 04213, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПІВНІЧНА, будинок 48-А, квартира 156
Початкова пропозиція
1 110 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 110 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІСІДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30930093
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІСІДА" +380444112957 valeo.74@mail.ru
-
Адреса:
Україна, 07400, Київська обл., місто Бровари, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 26
Початкова пропозиція
1 117 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 117 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
85702e9635f74749bc8a4aa0c55b6720
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-22-001623-c-a1
Постачальник:
ПП "ПАТАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13979385
-
Контактна особа:
Олена Ткачук +380673802784 sales@patar.com
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. МЛИНІВСЬКА, будинок 23Б
Номер договору:
2019/376
Сума договору:
1 109 850.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
924 875.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
30.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний