-
Відкриті торги
-
КЕП
люки, дощоприймачі
люки, дощоприймачі
1 109 850.00
UAH з ПДВ
Номер:
85702e9635f74749bc8a4aa0c55b6720
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-22-001623-c-a1
Замовник:
комунальне підприємство "Комплекс з експлуатації об`єктів водозниження і зливової каналізації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34953769
-
Контактна особа:
Мельник Юрій +380939421706 kpkvlk@ukr.net
-
Адреса:
61033, Україна, Харківська обл., Харків, вул. Тахіатаська,3 м. Харків
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ПАТАР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13979385
-
Контактна особа:
Олена Ткачук +380673802784 sales@patar.com
-
Адреса:
33024, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. МЛИНІВСЬКА, будинок 23Б
Класифікатор ДК 021:2015:
44470000-5 Чавунні виробиАналіз за цим CPV
Опис:
люки, дощоприймачі
Номер договору:
2019/376
Дата підписання:
30.09.2019 00:00
Період дії договору:
30.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 109 850.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 184 975.00 UAH)
Оплачено:
1 027 440.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 171 240.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
люки, дощоприймачі
Кількість
295 штуки
Період постачання
до 31.12.2019