-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Ремонт медичного обладнання)
Тендер Prozorro UA-2019-08-21-000592-c
Змінена очікуєма вартість закупівлі. Період уточнень не потребує змінення, т.я. до його закінчення залишається більше 7ми днів.
Торги не відбулися
123 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 230.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 230.00 UAH
Номер:
c786ee6bc38a44a2a4dd702d93b65f13
Внутрішній номер закупівлі:
3702265
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-21-000592-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Криворізький протитуберкульозний диспансер" Дніпропетровської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985989
-
Адреса:
50037, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Кемерівська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Альбіна Гончарова +380686387070 krtub2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
123 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 230.00 UAH
Період уточнення:
21.08.2019 10:27 - 26.08.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2019 10:27 - 05.09.2019 16:00
Аукціон:
06.09.2019 15:32 - 06.09.2019 15:53
Період кваліфікації:
06.09.2019 15:53 - 11.09.2019 11:11
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата Послуг здійснюється Замовником в національній валюті України в безготівковій формі, протягом 10 банківських днів шляхом перерахування коштів на рахунок Виконавця згідно акту виконаних робіт. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за надані послуги здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ремонт медичного обладнання (Джерело фінансування місцевий (обласний) бюджет)
Кількість
32 штуки
Період постачання
20.09.2019 - 20.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СИДОРЕНКО ОЛЕГ МИКОЛАЙОВИЧ
Оскарження: 06.09.2019 15:53 - 21.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2423018171
-
Контактна особа:
Сидоренко Олег Миколайович 380684638673 cidorenko.oleg@gmail.com
-
Адреса:
50002, Україна, Днiпропетровська область, МАЯК, вул.Кобилянського, буд.201, кв.19
Оскарження: 06.09.2019 15:53 - 21.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
121 010.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
121 010.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.09.2019 14:18
Документи
47
Скарги
0
ФОП "РУСІНОВ ОЛЕКСАНДР ВАЛЕНТИНОВИЧ"
Оскарження: 10.09.2019 14:18 - 22.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2800402797
-
Контактна особа:
Олександр Русінов +380966425542 servis-kr@ukr.net
-
Адреса:
50063, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ТУХАЧЕВСЬКОГО, будинок 57, гуртожиток 1, кімната 45
Оскарження: 10.09.2019 14:18 - 22.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
123 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
123 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.09.2019 11:11
Документи
34
Скарги
0