-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання (Ремонт медичного обладнання)
Тендер Prozorro UA-2019-08-21-000592-c
Змінена очікуєма вартість закупівлі. Період уточнень не потребує змінення, т.я. до його закінчення залишається більше 7ми днів.
Торги не відбулися
123 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 230.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 230.00 UAH
Період оскарження:
21.08.2019 10:27 - 01.09.2019 00:00
Нічого не знайдено.