-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля антрацит марки "АМ 13-25" або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2019-08-20-000761-a
міський бюджет м. Херсона
Завершена
240 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 400.00 UAH
Номер:
b0629df131e94306908f6109a396f743
Внутрішній номер закупівлі:
3700341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-20-000761-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БІЛОЗЕРСЬКЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548208
-
Адреса:
73489, Україна, Херсонська область, Петровського, 1 Травня, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кедровський Олександр Юрійович +380552359785 Kedrowsky@yandex.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
240 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 400.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2019 16:06 - 25.08.2019 16:11
Період прийому пропозицій:
20.08.2019 16:06 - 04.09.2019 16:11
Аукціон:
05.09.2019 13:33 - 05.09.2019 13:54
Період кваліфікації:
05.09.2019 13:54 - 11.09.2019 16:05
Період завантаження договору:
05.09.2019 13:54 - 25.09.2019 13:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвугілля антрацит марки "АМ 13-25" або еквівалент
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля антрацит марки "АМ 13-25" або еквівалент
Кількість
48 тонни
Період постачання
до 01.12.2019
Місце постачання
73489, Україна, Херсонська область, Херсон,сел.Благовіщенське (Петровського), вул. 1 Травня,1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
Оскарження: 05.09.2019 13:54 - 22.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 28, квартира 2А
Оскарження: 05.09.2019 13:54 - 22.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
234 720.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
232 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.09.2019 16:05
Документи
20
Скарги
0
ПП ЕНЕРГОАВЕРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
35505698
-
Контактна особа:
Карпов Олександр Анатолійович +380553039003 energoavers@ukr.net
-
Адреса:
75822, Україна, Херсонська область, Мирне, Херсонська область , смт. Мирне вулиця Перекопська 7а.
Початкова пропозиція
238 464.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 432.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
bbcee882903b46dfa4b73a27ac8cc682
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-20-000761-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 28, квартира 2А
Номер договору:
104
Сума договору:
232 316.61 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.09.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
25.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний