-
Відкриті торги
-
КЕП
вугілля антрацит марки "АМ 13-25" або еквівалент
232 316.61
UAH без ПДВ
Номер:
bbcee882903b46dfa4b73a27ac8cc682
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-20-000761-a-b1
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "БІЛОЗЕРСЬКЕ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ УЧИЛИЩЕ №6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548208
-
Контактна особа:
Кедровський Олександр Юрійович +380552359785 Kedrowsky@yandex.ua
-
Адреса:
73489, Україна, Херсонська область, Петровського, 1 Травня, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТАВРІЯ ТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39002068
-
Контактна особа:
Антон Фольварков +380503967909 tavriat@i.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м.Херсон, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 28, квартира 2А
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
104
Дата підписання:
25.09.2019 00:00
Період дії договору:
25.09.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
232 316.61 UAH без ПДВ
Оплачено:
232 316.61 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля антрацит марки "АМ 13-25" або еквівалент
Кількість
48 тонни
Період постачання
до 01.12.2019
Місце постачання
73489, Україна, Херсонська область, Херсон,сел.Благовіщенське (Петровського), вул. 1 Травня,1
На карті
Внесені зміни
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
99881977e1014663a16f6244e2b23a06
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару на 10 відсотків
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
03.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано