-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Діагностична ультразвукова система (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-08-15-000585-c
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
Номер:
6740886b13084bb891b8a762d49f6e7c
Внутрішній номер закупівлі:
3685957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-15-000585-c
Замовник:
КНП «Вишгородська ЦРЛ» ВРР
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгород, вул.Кургузова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мельник Василь Петрович +380459626307 natender.crl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
15.08.2019 16:01 - 20.08.2019 16:06
Період прийому пропозицій:
15.08.2019 16:01 - 30.08.2019 16:06
Аукціон:
02.09.2019 14:45 - 02.09.2019 15:06
Період кваліфікації:
02.09.2019 15:06 - 03.09.2019 16:35
Період завантаження договору:
02.09.2019 15:06 - 22.09.2019 15:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Діагностична ультразвукова система (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 25.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗДРАВО"
Оскарження: 02.09.2019 15:06 - 14.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34603398
-
Контактна особа:
ТОВ "ЗДРАВО" +380673506697 office@heaco.com.ua http://www.zdravo.ua
-
Адреса:
04114, Україна, Київська обл., Київ, 04114, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВТОЗАВОДСЬКА, будинок 54/19, ЛІТ.А, ОФІС
Оскарження: 02.09.2019 15:06 - 14.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 585 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 585 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2019 16:35
Документи
28
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕФЕКТ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23687175
-
Контактна особа:
Кравченко Ганна Михайлівна 380504573446, 380504573446 toveffectcentre@gmail.com
-
Адреса:
25015, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул.Васнецова,8
Початкова пропозиція
1 680 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 680 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
050f44815fa24925993fd1892055f888
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-15-000585-c-b1
Постачальник:
ТОВ "ЗДРАВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34603398
-
Контактна особа:
ТОВ "ЗДРАВО" +380673506697 office@heaco.com.ua http://www.zdravo.ua
-
Адреса:
04114, Україна, Київська обл., Київ, 04114, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВТОЗАВОДСЬКА, будинок 54/19, ЛІТ.А, ОФІС
Номер договору:
540Н/2019
Сума договору:
1 585 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 481 308.41 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.09.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
16.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний