-
Відкриті торги
-
КЕП
Діагностична ультразвукова система (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
1 585 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
050f44815fa24925993fd1892055f888
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-15-000585-c-b1
Замовник:
КНП «Вишгородська ЦРЛ» ВРР
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994391
-
Контактна особа:
Мельник Василь Петрович +380459626307 natender.crl@gmail.com
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгород, вул.Кургузова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЗДРАВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34603398
-
Контактна особа:
ТОВ "ЗДРАВО" +380673506697 office@heaco.com.ua http://www.zdravo.ua
-
Адреса:
04114, Україна, Київська обл., Київ, 04114, м.Київ, ВУЛИЦЯ АВТОЗАВОДСЬКА, будинок 54/19, ЛІТ.А, ОФІС
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Номер договору:
540Н/2019
Дата підписання:
16.09.2019 00:00
Період дії договору:
16.09.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
1 585 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 103 691.59 UAH)
Оплачено:
1 585 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 103 691.59 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Діагностична ультразвукова система (джерело фінансування - кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 25.12.2019