• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Легковий автомобіль 4Х4 (державні кошти)

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер: 1fdfb31929944188a0f6a590bd1fd783
Внутрішній номер закупівлі: 3659263
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-08-08-000663-b   
Замовник: КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії "
Контактна особа: Євген Афанасієв +380683810702 cpmsd.olexandria@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 500.00 UAH
Період уточнення: 08.08.2019 10:58 - 15.08.2019 10:00
Період прийому пропозицій: 08.08.2019 10:58 - 25.08.2019 10:00
Аукціон: 27.08.2019 14:56 - 27.08.2019 15:17
Період кваліфікації: 27.08.2019 15:17 - 28.08.2019 10:01
Період завантаження договору: 27.08.2019 15:17 - 16.09.2019 15:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль 4Х4 (державні кошти)
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 30.11.2019
Місце постачання 28000, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Діброви, 77 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АВТОГРУП КРОПИВНИЦЬКИЙ

Оскарження: 27.08.2019 15:17 - 08.09.2019 00:00
Початкова пропозиція 457 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
457 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2019 10:01
Документи 25
Скарги 0
ТОВ "НАРА"
Початкова пропозиція 499 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
499 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 28
Скарги 0

Контракти

Номер: b8745b226adc432491261dbf37b1b1e4
Ідентифікатор договору: UA-2019-08-08-000663-b-a1
Постачальник: ТОВ АВТОГРУП КРОПИВНИЦЬКИЙ
Номер договору: 09/09/2019-ДЗ
Сума договору: 457 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 380 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 09.09.2019 15:11
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s