• Відкриті торги
  • КЕП

Легковий автомобіль 4Х4 (державні кошти)

457 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b8745b226adc432491261dbf37b1b1e4
Ідентифікатор договору: UA-2019-08-08-000663-b-a1
Замовник: КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії "
Постачальник: ТОВ АВТОГРУП КРОПИВНИЦЬКИЙ
Класифікатор ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору: 09/09/2019-ДЗ
Дата підписання: 09.09.2019 15:11
Період дії договору: 09.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 457 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 76 166.67 UAH)
Оплачено: 457 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 76 166.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Легковий автомобіль 4Х4 (державні кошти)
Код ДК 021:2015: 34110000-1 Легкові автомобілі
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 30.11.2019
Місце постачання 28000, Україна, Кіровоградська область, м. Олександрія, вул. Діброви, 77 На карті