• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

твердопаливний котел типу «РЕТРА» (або еквівалент)

процедура проводиться для задоволення потреби та за результатами відміни відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2019-07-11-000529-c

Торги не відбулися

262 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер: f0dae18b76ba46e6b1d1b5e68a3638b1
Внутрішній номер закупівлі: 3642200
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-08-02-000467-a   
Замовник: Управління освіти, культури, молоді та спорту Миколаївської районної державної адміністрації Одеської області
Контактна особа: Вікторія Петрівна Шип 0485722616 mikolaivka_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 262 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.08.2019 14:00 - 08.08.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 02.08.2019 14:00 - 18.08.2019 17:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴262 000.00 твердопаливний котел типу «РЕТРА» (або еквівалент)