-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
твердопаливний котел типу «РЕТРА» (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-08-02-000467-a
процедура проводиться для задоволення потреби та за результатами відміни відкритих торгів, розпочатих згідно номеру процедури в електронній системі закупівель UA-2019-07-11-000529-c
Торги не відбулися
262 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Період оскарження:
02.08.2019 14:00 - 14.08.2019 00:00
Нічого не знайдено.