-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи" за адресою:вулиця Пекарська, 61 в м. Львові
Тендер Prozorro UA-2019-08-02-000141-a
Торги не відбулися
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
Номер:
54a39a964cb8438db67b2f4fcd604650
Внутрішній номер закупівлі:
3640285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-02-000141-a
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівське обласне бюро судово - медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996616
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Пекарська буд. 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наконечна Галина Ігорівна +380322750153 sudebka_buch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45233222-1 Брукування та асфальтуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 600.00 UAH
Період уточнення:
02.08.2019 10:13 - 10.08.2019 10:18
Період прийому пропозицій:
02.08.2019 10:13 - 20.08.2019 10:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи" за адресою:вулиця Пекарська, 61 в м. Львов
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 18.10.2019
Місце постачання
79010, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Пекарська будинок 61
На карті