-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття прибудинкової території КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи" за адресою:вулиця Пекарська, 61 в м. Львові
Тендер Prozorro UA-2019-08-02-000141-a
Торги не відбулися
460 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 600.00 UAH
Період оскарження:
02.08.2019 10:13 - 16.08.2019 00:00
Нічого не знайдено.