-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальне приладдя
Тендер Prozorro UA-2019-08-01-000341-c
Завершена
379 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 790.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 790.00 UAH
Номер:
6793ebb0ff0a4d18b74745dbefb5f5c5
Внутрішній номер закупівлі:
3636604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-01-000341-c
Замовник:
Управління освіти та культури БМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
42508252
-
Адреса:
90202, Україна, Закарпатська область, БЕРЕГОВЕ, вул.Б.Хмельницького, буд.9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іваньо Вікторія Степанівна +380505437165 osvita_kultura_bmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
379 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 790.00 UAH
Період уточнення:
01.08.2019 12:49 - 06.08.2019 23:00
Період прийому пропозицій:
01.08.2019 12:49 - 16.08.2019 23:00
Аукціон:
19.08.2019 14:09 - 19.08.2019 14:30
Період кваліфікації:
19.08.2019 14:30 - 21.08.2019 17:25
Період завантаження договору:
19.08.2019 14:30 - 08.09.2019 14:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описоплата в безготівковій формі за отриманий Товар на підставі підписаних Сторонами видаткової накладної та рахунку-фактури протягом 7 (семи) робочих днів з моменту отримання Товару за умови надходження коштів субвенції на рахунок Замовника але не пізніше 31 грудня 2019 року.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальне приладдя; (джерело фінасування закупівлі - кошти субвенції з державного бюджету)
Кількість
165 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
90202, Україна, Закарпатська область, БЕРЕГОВЕ, вул. Богдана Хмельницького, 9
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІМ
Оскарження: 19.08.2019 14:30 - 01.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13566542
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІМ +380981786640 tov.elim.zt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Житомирська обл., Житомир, 10025, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 4
Оскарження: 19.08.2019 14:30 - 01.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
367 926.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
364 134.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2019 17:25
Документи
62
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖШКІЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР "НОВА ШКОЛА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43004553
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖШКІЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР "НОВА ШКОЛА" +380505723961 mrcns2019@gmail.com
-
Адреса:
40024, Україна, 40024, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ ПРОКОФ'ЄВА, будинок 36
Початкова пропозиція
367 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
367 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
13eb1611bce442efb1ab22f374dc0d5f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-01-000341-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13566542
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІМ +380981786640 tov.elim.zt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Житомирська обл., Житомир, 10025, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 4
Номер договору:
126
Сума договору:
364 134.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
03.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
03.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний