-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальне приладдя
364 134.00
UAH з ПДВ
Номер:
13eb1611bce442efb1ab22f374dc0d5f
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-01-000341-c-c1
Замовник:
Управління освіти та культури БМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
42508252
-
Контактна особа:
Іваньо Вікторія Степанівна +380505437165 osvita_kultura_bmr@ukr.net
-
Адреса:
90202, Україна, Закарпатська область, БЕРЕГОВЕ, вул.Б.Хмельницького, буд.9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІМ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13566542
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕЛІМ +380981786640 tov.elim.zt@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Житомирська обл., Житомир, 10025, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛИЦЯ ЗАВОДСЬКА, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
126
Дата підписання:
03.09.2019 00:00
Період дії договору:
03.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
364 134.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 364 134.00 UAH)
Оплачено:
364 134.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 364 134.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальне приладдя; (джерело фінасування закупівлі - кошти субвенції з державного бюджету)
Кількість
165 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
90202, Україна, Закарпатська область, БЕРЕГОВЕ, вул. Богдана Хмельницького, 9
На карті