• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування для учнів Апостолівської ЗШ № 4

Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії Апостолівської ЗШ №4 Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради, за адресою: 53802, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський район, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара, буд. 13

Завершена

326 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
Номер: 25f2db8cd74d450cabf5a422986f4a84
Внутрішній номер закупівлі: 3633665
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-31-001822-b   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
Контактна особа: Богдан Іванович +380683605836 ap.osvitavk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55500000-5 Послуги їдалень та кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 326 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Період уточнення: 31.07.2019 16:14 - 05.08.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2019 16:14 - 15.08.2019 17:00
Аукціон: 16.08.2019 12:32 - 16.08.2019 13:05
Період кваліфікації: 16.08.2019 13:05 - 21.08.2019 15:48
Період завантаження договору: 20.08.2019 16:47 - 09.09.2019 16:47
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів Апостолівської ЗОШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради, джерело фінансування - кошти місцевого бюджету - 100%
Код ДК 021:2015: 55500000-5 Послуги їдалень та кейтерингові послуги
Кількість 23000 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13 На карті
Послуги з організації гарячого харчування для учнів пільгової категорії Апостолівської ЗОШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради, джерело фінансування - кошти місцевого бюджету - 100%
Код ДК 021:2015: 55500000-5 Послуги їдалень та кейтерингові послуги
Кількість 6400 послуга
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МІКА ГРУП"

Оскарження: 16.08.2019 13:05 - 31.08.2019 00:00
Початкова пропозиція 322 710.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
315 999.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.08.2019 16:47
Документи 11
Скарги 0
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "

Оскарження: 20.08.2019 16:47 - 01.09.2019 00:00
Початкова пропозиція 322 800.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
316 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.08.2019 15:48
Документи 43
Скарги 0
ФОП "СОВА СВІТЛАНА МАРКІВНА"
Початкова пропозиція 326 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
321 985.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 18
Скарги 0
ТОВ "КОНТРАКТ ПРОДРЕЗЕРВ 5"
Початкова пропозиція 326 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
326 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 51
Скарги 0

Контракти

Номер: 38e9c3c3601a416f8e8e8c59d3b900b5
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-31-001822-b-c1
Постачальник: ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
Номер договору: 39
Сума договору: 260 736.26 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання: 02.09.2019 09:30
Статус:
Виконаний
pdf
Договір Орфану 39.pdf
pdf
ДУ2 Д39.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ13 Д39.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ4 Д39.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ5 Д39 0209.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s