-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування для учнів Апостолівської ЗШ № 4
260 736.26
UAH без ПДВ
Номер:
38e9c3c3601a416f8e8e8c59d3b900b5
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-31-001822-b-c1
Замовник:
Відділ освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40220031
-
Контактна особа:
Богдан Іванович +380683605836 ap.osvitavk@ukr.net
-
Адреса:
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Визволення, 31-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ОРФАНУ НЕЛЯ ВАСИЛІВНА "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2531014362
-
Контактна особа:
НЕЛЯ ОРФАНУ +380982830700 180469n@ukr.net
-
Адреса:
53800, Україна, Дніпропетровська область, Апостолівський район, місто Апостолове, ВУЛИЦЯ КУХАРЄВА, будинок 19
Класифікатор ДК 021:2015:
55500000-5 Послуги їдалень та кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
39
Дата підписання:
02.09.2019 09:30
Період дії договору:
02.09.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Сума договору:
260 736.26 UAH без ПДВ
Оплачено:
260 736.26 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування для учнів 1-4 класів Апостолівської ЗОШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради, джерело фінансування - кошти місцевого бюджету - 100%
Кількість
23000 послуга
Період постачання
до 31.03.2020
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13
На карті
Послуги з організації гарячого харчування для учнів пільгової категорії Апостолівської ЗОШ №4, Відділу освіти виконавчого комітету Апостолівської міської ради, джерело фінансування - кошти місцевого бюджету - 100%
Кількість
6400 послуга
Період постачання
до 31.03.2020
Місце постачання
53802, Україна, Дніпропетровська область, м. Апостолове, вул. Олеся Гончара,13
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
dab5b84922674eb68b0286abfd27e8ce
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменшення загальної суми договору на 74450,30 грн., без ПДВ. Зменшення відповідного обсягу закупівлі на 5550 дітоднів.
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
17.12.2019 15:00
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
9610ac997f2f459589f041e12683c654
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору до 31 березня 2019 року на суму, що не перевищує 20 відсотків згідно ч.5 статті 36 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Номер додаткової угоди:
3
Дата внесення змін до договору:
21.12.2019 10:30
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
ad5b4151ea45406bbe677bf0bd872717
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення суми договору на 48309,94 грн, що не перевищує 20% від суми договору укладеного в 2019 році згідно ст. 36 Закону України "Про публічні закупівлі" із змінами та доповненнями від 25 грудня 2015 р №922-VIII
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
15.01.2020 08:30
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
0aa122261c2e45b29d299add1061ec26
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв'язку із завершенням процедури закупівлі на 2020 рік та заключенням нового договору зменшення суми даного Договору на 29123,38 грн. без ПДВ.
Загальна сума по договору складає - 260736,26 грн. без ПДВ.
Номер додаткової угоди:
5
Дата внесення змін до договору:
26.02.2020 09:00
Статус:
Опубліковано