• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання

Завершена

1 610 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 050.00 UAH
Номер: e0963f8342c34e85bb89dc1b8b998e5c
Внутрішній номер закупівлі: 3613295
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-24-000951-c   
Замовник: Головне територіальне управління юстиції у Київській області
Контактна особа: Нечаєв Борис +380919865950 elenavlasenko@i.ua http://www.kyivobljust.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 610 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 8 050.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 48 300.00 UAH
Період уточнення: 24.07.2019 16:41 - 29.07.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 24.07.2019 16:41 - 08.08.2019 18:00
Аукціон: 09.08.2019 14:13 - 09.08.2019 14:40
Період кваліфікації: 09.08.2019 14:40 - 14.08.2019 15:38
Період завантаження договору: 14.08.2019 15:31 - 03.09.2019 15:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
персональні комп’ютери
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 70 комплект
Період постачання до 31.10.2019
Місце постачання 02002, Україна, Київ, Київ, вул.Є.Сверстюка 15 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХОЛЕКС"

Оскарження: 09.08.2019 14:40 - 25.08.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 485 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 476 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.08.2019 15:31
Документи 40
Скарги 0
ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК

Оскарження: 14.08.2019 15:31 - 25.08.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 511 580.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 479 240.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2019 15:38
Документи 12
Скарги 0
ТОВ "АСАП ДЕМО"
Початкова пропозиція 1 598 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 495 479.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 33
Скарги 0

Контракти

Номер: 6171f7a3aa3b4f1abeb09d6dd9ca734b
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-24-000951-c-a1
Постачальник: ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
Номер договору: 69
Сума договору: 1 479 240.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 02.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 02.09.2019 12:31
Статус:
Виконаний
pdf
Договір ПК.pdf
p7s
sign.p7s