• Відкриті торги
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання

1 479 240.00 UAH з ПДВ
Номер: 6171f7a3aa3b4f1abeb09d6dd9ca734b
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-24-000951-c-a1
Замовник: Головне територіальне управління юстиції у Київській області
Постачальник: ТОВ ФІРМА ВАЛТЕК
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 69
Дата підписання: 02.09.2019 12:31
Період дії договору: 02.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 479 240.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 479 240.00 UAH)
Оплачено: 1 479 240.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 479 240.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
персональні комп’ютери
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 70 комплект
Період постачання до 31.10.2019
Місце постачання 02002, Україна, Київ, Київ, вул.Є.Сверстюка 15 На карті