-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Брикети паливні з тирси
Тендер Prozorro UA-2019-07-19-001657-b
Брикети паливні з тирси
Завершена
197 260.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 197.26 UAH
мін. крок: 0.1% або 197.26 UAH
Номер:
d73927b5405843fabdd0f67e74a2b87c
Внутрішній номер закупівлі:
3597481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-19-001657-b
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729116
-
Адреса:
20214, Україна, Черкаська область, Шевченкове, Шевченка 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Потабенко Олександр Анастасійович 380474020178 239780@ukr.net http://www.shevchenkove.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
197 260.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
197.26 UAH
Період уточнення:
19.07.2019 13:39 - 02.08.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2019 13:39 - 12.08.2019 00:00
Аукціон:
12.08.2019 11:19 - 12.08.2019 11:58
Період кваліфікації:
12.08.2019 11:58 - 16.08.2019 09:15
Період завантаження договору:
16.08.2019 09:13 - 05.09.2019 09:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата здійснюється за фактично отриманий товар (за умови прийняття Товару Покупцем за кількістю та якістю) протягом 10 (десяти) робочих днів від дати складання сторонами видаткової накладної, що підтверджує отримання товарів покупцем.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети паливні з тирси
Кількість
56 тонни
Період постачання
до 30.09.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ЄВТУХ АРТЕМ ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 12.08.2019 11:58 - 27.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3152722455
-
Контактна особа:
Артем Євтух +380680043870 zt-briket2@ukr.net
-
Адреса:
13600, Україна, Житомирська область, Ружинський район, селище міського типу Ружин, ВУЛИЦЯ КООПЕРАТИВНА, будинок 28
Оскарження: 12.08.2019 11:58 - 27.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
169 080.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
168 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.08.2019 09:13
Документи
8
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОДРЕЗЕРВ ГРУП"
Оскарження: 16.08.2019 09:13 - 27.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42409715
-
Контактна особа:
Шувалов Костянтин Миколайович +380686112839 prodrezervgrup@ukr.net
-
Адреса:
69037, УКРАЇНА, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Вознесенівський район ВУЛИЦЯ ЛЕОНІДА ЖАБОТИНСЬКОГО буд. 20 кв. 30
Оскарження: 16.08.2019 09:13 - 27.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
194 442.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
169 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.08.2019 09:15
Документи
16
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНС ПРОД ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42412576
-
Контактна особа:
Морковкін Андрій Анатолійович +380677637373 aliansprodgrup@ukr.net
-
Адреса:
69002, УКРАЇНА, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Олександрівський район ВУЛИЦЯ ПЕРША ЛИВАРНА буд. 2 кв. 114
Початкова пропозиція
184 860.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
184 860.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
ФОП "СІРИК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2924404883
-
Контактна особа:
Володимир Кащенко +380676581170 zt-briket@ukr.net
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ПРОЇЗД ЮРІЯ КОНДРАТЮКА, будинок 7, квартира 64
Початкова пропозиція
197 260.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 260.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
ФОП ЧЕРНЮК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3338116238
-
Контактна особа:
Чернюк Олександр Анатолійович +380685035148 krona_wud@ukr.net
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Гонти, буд. 43, кв. 811
Початкова пропозиція
197 260.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 260.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
e333d4132e39418e9524ebe7f328dade
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-19-001657-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОДРЕЗЕРВ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42409715
-
Контактна особа:
Шувалов Костянтин Миколайович +380686112839 prodrezervgrup@ukr.net
-
Адреса:
69037, УКРАЇНА, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Вознесенівський район ВУЛИЦЯ ЛЕОНІДА ЖАБОТИНСЬКОГО буд. 20 кв. 30
Номер договору:
272
Сума договору:
169 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.09.2019 08:30
Статус:
Виконаний