-
Відкриті торги
-
КЕП
Брикети паливні з тирси
169 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e333d4132e39418e9524ebe7f328dade
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-19-001657-b-b1
Замовник:
Відокремлений структурний підрозділ Шевченківський коледж Уманського національного університету садівництва
×
-
Код ЄДРПОУ:
00729116
-
Контактна особа:
Потабенко Олександр Анастасійович 380474020178 239780@ukr.net http://www.shevchenkove.org.ua
-
Адреса:
20214, Україна, Черкаська область, Шевченкове, Шевченка 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОДРЕЗЕРВ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42409715
-
Контактна особа:
Шувалов Костянтин Миколайович +380686112839 prodrezervgrup@ukr.net
-
Адреса:
69037, УКРАЇНА, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Вознесенівський район ВУЛИЦЯ ЛЕОНІДА ЖАБОТИНСЬКОГО буд. 20 кв. 30
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
272
Дата підписання:
02.09.2019 08:30
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
169 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
169 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Брикети паливні з тирси
Кількість
56 тонни
Період постачання
до 30.09.2019