-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021-2015 (CPV) 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне обладнання для Нової української школи)
Тендер Prozorro UA-2019-07-19-000406-a
Портативний комп'ютер вчителя (ноутбук), багатофункціональний пристрій, ламінатор
Завершена
410 116.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 051.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 051.00 UAH
Номер:
5917da3288c34c9bb376845ccdee3932
Внутрішній номер закупівлі:
3597341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-19-000406-a
Замовник:
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141437
-
Адреса:
22200, Україна, Вінницька область, місто Погребище, вулиця Шевченка, будинок 106
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сидоренко Наталія Павлівна +380974872147 pogrebosvita_b@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
410 116.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 051.00 UAH
Період уточнення:
19.07.2019 13:21 - 25.07.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
19.07.2019 13:21 - 04.08.2019 00:00
Аукціон:
05.08.2019 12:22 - 05.08.2019 12:43
Період кваліфікації:
05.08.2019 12:43 - 06.08.2019 15:30
Період завантаження договору:
05.08.2019 12:43 - 25.08.2019 12:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Опискошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
код ДК 021-2015 (CPV) 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання (Комп’ютерне обладнання для Нової української школи)
Кількість
24 комплект
Період постачання
до 31.08.2019
Місце постачання
22200, Україна, Вінницька область, місто Погребище, вулиця Шевченка, будинок 106
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Підприємство "Укрспецпоставка"
Оскарження: 05.08.2019 12:43 - 17.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23101784
-
Контактна особа:
Гребінський Владислав Альбертович +380432551055 ukrspecpostavka@gmail.com
-
Адреса:
21009, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Київська, 14
Оскарження: 05.08.2019 12:43 - 17.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
408 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
408 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2019 15:30
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "ПОДІЛЛЯ ФІНАНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40098570
-
Контактна особа:
Богдан Михайлович +380977225259 podillya_finance@ukr.net
-
Адреса:
21001, Україна, Вінницька область, місто Вінниця, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНИХ КУРСАНТІВ, будинок 4-А, квартира 4
Початкова пропозиція
410 097.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 097.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Контракти
Номер:
2ec43855f14b42b7a8a37893a26338a7
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-19-000406-a-a1
Постачальник:
ТОВ "Підприємство "Укрспецпоставка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23101784
-
Контактна особа:
Гребінський Владислав Альбертович +380432551055 ukrspecpostavka@gmail.com
-
Адреса:
21009, Україна, Вінницька область, Вінниця, вулиця Київська, 14
Номер договору:
1
Сума договору:
408 600.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
345 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
19.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний