-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 14410000-8- Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 150 тонн)
Тендер Prozorro UA-2019-07-18-000817-b
Торги відмінено
277 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 387.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 387.50 UAH
Номер:
4695fa95d1dc4a878f6d4989680e8f07
Внутрішній номер закупівлі:
3591085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-18-000817-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БОГУСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "БОГУСЛАВБЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40705714
-
Адреса:
09700, Україна, Київська область, м. Богуслав, вул. Корсунська, буд. 171
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Таїса Рога +380680152513,+380971816697 boguslav_blagoustriy@ukr.net https://boguslav-blagoustriy.info-gkh.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
277 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 387.50 UAH
Період уточнення:
18.07.2019 11:22 - 23.07.2019 12:00
Період прийому пропозицій:
18.07.2019 11:22 - 02.08.2019 12:00
Аукціон:
05.08.2019 11:21 - 05.08.2019 11:54
Період кваліфікації:
з 05.08.2019 11:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 14410000-8- Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 150 тонн)
Кількість
150 тонни
Період постачання
до 30.09.2019
Інформація про скасування
Номер:
a2f02b7c5e3d468e859f675bad16aa4c
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Торги було відмінено у зв’язку з неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель ( ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі»), а саме у формі оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015 – 14410000-8- Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 150 тонн) не було зазначено інформації про джерело фінансування закупівлі
Дата опублікування:
14.08.2019 14:00
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КОМПАНІЯ "МЕТАЛБУД""
Оскарження: 05.08.2019 11:54 - 19.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37566899
-
Контактна особа:
Юрій Новіков +380676091783,+380443792139 oblomaylo@gmail.com
-
Адреса:
01042, Україна, Київська область, Київ, вул. Івана Кудрі 38
Оскарження: 05.08.2019 11:54 - 19.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
248 994.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
197 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.08.2019 12:25
Документи
19
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "МЕРКУРІЙ-Т"
Оскарження: 08.08.2019 12:25 - 20.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37139192
-
Контактна особа:
Ольга Марченко +380444564678,+380634199585,+380443315639,+380507340263,+380965066005 tovar10@ukr.net
-
Адреса:
04114, Україна, Київська область, Киев, ВУЛИЦЯ ВИШГОРОДСЬКА, будинок 38, квартира 117
Оскарження: 08.08.2019 12:25 - 20.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
243 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
201 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.08.2019 10:46
Документи
18
Скарги
0
ТОВ Моноліт Інвест Групп
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424349
-
Контактна особа:
Гайдуков Сергій Вікторович +380954272612 tov.mig@ukr.net
-
Адреса:
03039, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, Провулок Червоноармійський,буд.14,корпус 7, офіс 32
Початкова пропозиція
275 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
204 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
32
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРІАЛ АЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39376931
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АРІАЛ АЛЬЯНС" +380673512661 Y.Gnitetskiy@tdalure.com
-
Адреса:
Україна, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Жовтневий район, ПРОСПЕКТ ГАГАРІНА, будинок 22, офіс 4
Початкова пропозиція
239 040.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
224 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
22
Скарги
0