-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 14410000-8- Кам'яна сіль (Сіль технічна помелу №3, з протизлежувальною добавкою в кількості 150 г на 1 тону солі, гатунок вищий, тип фасування: насипом – 150 тонн)
Тендер Prozorro UA-2019-07-18-000817-b
Торги відмінено
277 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 387.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 387.50 UAH
Період оскарження:
18.07.2019 11:22 - 29.07.2019 00:00
Нічого не знайдено.