-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н., с. Сосонка, вул. Миру, 17
Тендер Prozorro UA-2019-07-16-000955-b
Завершена
198 124.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 981.24 UAH
мін. крок: 1% або 1 981.24 UAH
Номер:
29d3e6b5270a4b8e8448a24437ed5180
Внутрішній номер закупівлі:
3581802
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-16-000955-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВІННИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37489689
-
Адреса:
23233, Україна, Вінницька область, с. Бохоники, вул. Гагаріна, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Борис Сергійович Атаманенко +380976886331 torgi-vinmedrc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
198 124.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 981.24 UAH
Період уточнення:
16.07.2019 11:38 - 21.07.2019 23:00
Період прийому пропозицій:
16.07.2019 11:38 - 31.07.2019 23:00
Аукціон:
01.08.2019 12:59 - 01.08.2019 13:26
Період кваліфікації:
01.08.2019 13:26 - 08.08.2019 20:02
Період завантаження договору:
01.08.2019 13:26 - 21.08.2019 13:26
Умови оплати:
дата подання заявки - 30%
- Подіядата подання заявки
- ОписПопередня оплата в розмірі до 30% від ціни Договору, що надається відповідно до Рішення головного розпорядника коштів та Постанови КМУ № 117 від 23.04.14, на строк не більше 30 (тридцяти) календарних днів від дати Рахунку, виписаного Підрядником та прийнятого до оплати Замовником. Надану попередню оплату Підрядник зобов'язаний використати в цей термін та надати Замовнику відповідно до виконаного обсягу роботи Довідку про вартість наданої послуги та Акт приймання наданої послуги ;
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
надання послуг - 70%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата Замовником фактично наданої послуги після підписання Сторонами Довідки про вартість наданих послуг та Акту приймання наданої послуги, складених Підрядником відповідно до вимог державних будівельних норм в межах ціни цього Договору.Розрахунки за надані послуги здійснюється на підставі п. 1 ст. 49 Бюджетного кодексу України за наявності бюджетного фінансування протягом 10 банківських днів, але не пізніше останнього дня місяця. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за надані послуги здійснюється протягом 3 банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт кабінетів амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н., с. Сосонка, вул. Миру, 17
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Техпробуд
Оскарження: 01.08.2019 13:26 - 19.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830330
-
Контактна особа:
Прокопюк Віталій Сергійович +380674337150 provis@ukr.net
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, Келецька 130а, кв.120
Оскарження: 01.08.2019 13:26 - 19.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
197 005.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
185 998.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.08.2019 20:02
Документи
12
Скарги
0
ФОП Рильський Василь Іванович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2300613071
-
Контактна особа:
Рильський Василь Іванович +380674308003 vektorkru1@mail.ru
-
Адреса:
22870, Україна, Вінницька область, Брацлав, вул. Нечая,25
Початкова пропозиція
197 708.62 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
186 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
36
Скарги
0
ТОВ ТРИДЕБУД
×
-
Код ЄДРПОУ:
40535991
-
Контактна особа:
Тихонюк Євгеній Ігорович +380678010356 tuhonuk18@rambler.ru
-
Адреса:
21023, Україна, Вінницька область, Вінниця, провулок Гната Юри, 9
Початкова пропозиція
198 109.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
196 120.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
b6b0a122861f426c81d1a9646a990809
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-16-000955-b-b1
Постачальник:
ПП Техпробуд
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830330
-
Контактна особа:
Прокопюк Віталій Сергійович +380674337150 provis@ukr.net
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, Келецька 130а, кв.120
Номер договору:
69-Б
Сума договору:
185 998.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
154 999.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
23.08.2019 10:00
Статус:
Виконаний