-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н., с. Сосонка, вул. Миру, 17
185 998.80
UAH з ПДВ
Номер:
b6b0a122861f426c81d1a9646a990809
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-16-000955-b-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ВІННИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37489689
-
Контактна особа:
Борис Сергійович Атаманенко +380976886331 torgi-vinmedrc@ukr.net
-
Адреса:
23233, Україна, Вінницька область, с. Бохоники, вул. Гагаріна, буд. 46
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП Техпробуд
×
-
Код ЄДРПОУ:
38830330
-
Контактна особа:
Прокопюк Віталій Сергійович +380674337150 provis@ukr.net
-
Адреса:
21000, Україна, Вінницька область, Вінниця, Келецька 130а, кв.120
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
69-Б
Дата підписання:
23.08.2019 10:00
Період дії договору:
23.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
185 998.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 999.80 UAH)
Оплачено:
185 998.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 30 999.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт кабінетів амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Вінницька обл., Вінницький р-н., с. Сосонка, вул. Миру, 17
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.10.2019