-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільні меблі
Тендер Prozorro UA-2019-07-10-000843-c
Завершена
473 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 736.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 736.00 UAH
Номер:
775e477d3f024c45b8a82c757da81a60
Внутрішній номер закупівлі:
3565058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-10-000843-c
Замовник:
Управління освіти та культури БМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
42508252
-
Адреса:
90202, Україна, Закарпатська область, БЕРЕГОВЕ, вул.Б.Хмельницького, буд.9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іваньо Вікторія Степанівна +380505437165 osvita_kultura_bmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
473 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 736.00 UAH
Період уточнення:
10.07.2019 16:29 - 16.07.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2019 16:29 - 26.07.2019 00:00
Аукціон:
26.07.2019 11:24 - 26.07.2019 11:45
Період кваліфікації:
26.07.2019 11:45 - 31.07.2019 13:42
Період завантаження договору:
26.07.2019 11:45 - 15.08.2019 11:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПротягом 7 (семи) робочих днів з моменту отримання Товару за умови надходження коштів субвенції на рахунок Замовника але не пізніше 31 грудня 2019 року
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі (джерело фінансування закупівлі - кошти субвенції з державного бюджету та кошти місцевого бюджету)
Кількість
550 штуки
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ГАМАЮН"
Оскарження: 26.07.2019 11:45 - 11.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37726414
-
Контактна особа:
Вікторія +380442053257 gamayun.company@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, Київ, Київ, Півнично-Сирецька
Оскарження: 26.07.2019 11:45 - 11.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
395 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
390 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.07.2019 13:42
Документи
35
Скарги
0
ТОВ „ ЛИХАЧОВСЬКА МЕБЛЕВА ФАБРИКА”
×
-
Код ЄДРПОУ:
25464410
-
Контактна особа:
Катасонов Андрій +380574835397 info@lmf.net.ua
-
Адреса:
64110, Україна, Харківська область, селище Берека, Харківська область Первомайський район с. Берека, вул. Корнєва,179
Початкова пропозиція
400 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
395 004.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
34716d5748ce41318c1dd1e51cd8b65c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-10-000843-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ГАМАЮН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37726414
-
Контактна особа:
Вікторія +380442053257 gamayun.company@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, Київ, Київ, Півнично-Сирецька
Номер договору:
120
Сума договору:
390 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
12.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний