-
Відкриті торги
-
КЕП
Шкільні меблі
390 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
34716d5748ce41318c1dd1e51cd8b65c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-10-000843-c-c1
Замовник:
Управління освіти та культури БМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
42508252
-
Контактна особа:
Іваньо Вікторія Степанівна +380505437165 osvita_kultura_bmr@ukr.net
-
Адреса:
90202, Україна, Закарпатська область, БЕРЕГОВЕ, вул.Б.Хмельницького, буд.9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ГАМАЮН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37726414
-
Контактна особа:
Вікторія +380442053257 gamayun.company@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, Київ, Київ, Півнично-Сирецька
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Номер договору:
120
Дата підписання:
12.08.2019 00:00
Період дії договору:
12.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
390 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 390 900.00 UAH)
Оплачено:
390 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 390 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільні меблі (джерело фінансування закупівлі - кошти субвенції з державного бюджету та кошти місцевого бюджету)
Кількість
550 штуки
Період постачання
до 31.12.2019