• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Придбання та встановлення обладнання для системи відеонагляду, охоронної сигналізації та системи екстреного виклику персоналу у стаціонарному загально-психіатричному відділенні №25 КЗ ЛОР ЛОКПЛ з метою покращення нагляду, підвищення безпеки та покращення лікування пацієнтів

Торги не відбулися

208 908.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 044.54 UAH
Номер: 2fc3264d167f4a4dac221852e013531c
Внутрішній номер закупівлі: 3563301
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-10-001654-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ"
Контактна особа: Борісова Ольга Миколаївна 380322954945,380322954972 buxlokpl@gmail.com http://kulparkiv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 208 908.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 044.54 UAH
Період уточнення: 10.07.2019 13:41 - 16.07.2019 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2019 13:41 - 26.07.2019 00:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання та встановлення обладнання для системи відеонагляду, охоронної сигналізації та системи екстреного виклику персоналу у стаціонарному загально-психіатричному відділенні №25 КЗ ЛОР ЛОКПЛ з метою покращення нагляду, підвищення безпеки та покращення лікування пацієнтів
Код ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Кількість 3 комплект
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 79021, Україна, Львівська область, Львів, вул. Кульпарківська, 95 На карті