-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання та встановлення обладнання для системи відеонагляду, охоронної сигналізації та системи екстреного виклику персоналу у стаціонарному загально-психіатричному відділенні №25 КЗ ЛОР ЛОКПЛ з метою покращення нагляду, підвищення безпеки та покращення лікування пацієнтів
Тендер Prozorro UA-2019-07-10-001654-b
Торги не відбулися
208 908.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 044.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 044.54 UAH
Період оскарження:
10.07.2019 13:41 - 22.07.2019 00:00
Нічого не знайдено.