-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дитячі майданчики (субвенція державного та кошти місцевого бюджетів)
Тендер Prozorro UA-2019-07-09-003158-b
згідно тендерної документації
Завершена
325 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 250.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 250.00 UAH
Номер:
36b7b49c83d24089afcbcc786acad32e
Внутрішній номер закупівлі:
3560382
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-09-003158-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25673697
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зацаринна Ірина Станіславівна 380473344493 smilajkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
325 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 250.00 UAH
Період уточнення:
09.07.2019 17:26 - 16.07.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2019 17:26 - 26.07.2019 00:00
Аукціон:
26.07.2019 12:17 - 26.07.2019 12:44
Період кваліфікації:
26.07.2019 12:44 - 01.08.2019 11:35
Період завантаження договору:
01.08.2019 11:29 - 21.08.2019 11:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описзгідно проекту договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дитячі майданчики (субвенція державного та кошти місцевого бюджетів)
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІГРОСПОРТ"
Оскарження: 26.07.2019 12:44 - 12.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39877578
-
Контактна особа:
Александр Нагула +380980988282 info@igrosport.com.ua
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул. ЛЕВАНЕВСЬКОГО, будинок 70, квартира 19
Оскарження: 26.07.2019 12:44 - 12.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
316 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
309 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.08.2019 11:29
Документи
21
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ БУДІВЕЛЬНІ СКЛАДИ"
Оскарження: 01.08.2019 11:29 - 12.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32193611
-
Контактна особа:
Шевченко Сергій Васильович 380952947415, 380952947415 ubs611@gmail.com
-
Адреса:
87507, Україна, Донецька область, Маріуполь, Грецька, 206
Оскарження: 01.08.2019 11:29 - 12.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
317 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2019 11:35
Документи
23
Скарги
0
ПП ВТФ"ДЕЛЬТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41446358
-
Контактна особа:
Довбня Григорій Сергійович +380732136194 avpetrenko3@gmail.com
-
Адреса:
20728, Україна, Черкаська область, Смілянський район, село Мельниківка, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 22
Початкова пропозиція
322 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
322 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
08dba607ce5140248f826809235f0c4e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-09-003158-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ БУДІВЕЛЬНІ СКЛАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32193611
-
Контактна особа:
Шевченко Сергій Васильович 380952947415, 380952947415 ubs611@gmail.com
-
Адреса:
87507, Україна, Донецька область, Маріуполь, Грецька, 206
Номер договору:
38-7363
Сума договору:
310 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
258 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
15.08.2019 00:00
Статус:
Розірваний