-
Відкриті торги
-
КЕП
Дитячі майданчики (субвенція державного та кошти місцевого бюджетів)
310 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
08dba607ce5140248f826809235f0c4e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-09-003158-b-b1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25673697
-
Контактна особа:
Зацаринна Ірина Станіславівна 380473344493 smilajkg@ukr.net
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, ВУЛИЦЯ СЕВАСТОПОЛЬСЬКА, будинок 58
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАЇНСЬКІ БУДІВЕЛЬНІ СКЛАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32193611
-
Контактна особа:
Шевченко Сергій Васильович 380952947415, 380952947415 ubs611@gmail.com
-
Адреса:
87507, Україна, Донецька область, Маріуполь, Грецька, 206
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Номер договору:
38-7363
Дата підписання:
15.08.2019 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
310 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 51 750.00 UAH)
Оплачено:
310 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 51 750.00 UAH)
Причини розірвання договору:
Вид предмета закупівлі – товар; Кількість товару - згідно договору з урахування змін; Умови оплати договору визначені в договорі про закупівлю; Джерело фінансування закупівлі - бюджетні кошти.
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дитячі майданчики (субвенція державного та кошти місцевого бюджетів)
Кількість
4 комплект
Період постачання
до 31.12.2019
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
d804a30d3aeb4d15a419cb71d0cbf969
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна сторонніх показників
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
24.10.2019 00:00
Статус:
Опубліковано