-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Шкільний автобус (автобус спеціалізований для перевезення школярів)
Тендер Prozorro UA-2019-07-08-001597-b
Завершена
2 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 5% або 100 000.00 UAH
мін. крок: 5% або 100 000.00 UAH
Номер:
2425a8071ea649ef8648cae6c44e90a4
Внутрішній номер закупівлі:
3553536
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-08-001597-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146133
-
Адреса:
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград Красноградський район, вулиця Соборна, будинок 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Андрусенко +380574472066 buh.krasnograd@dniokh.gov.ua http://krasnograd-rvo.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
100 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
08.07.2019 14:43 - 14.07.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2019 14:43 - 24.07.2019 16:00
Аукціон:
25.07.2019 15:20 - 25.07.2019 15:47
Період кваліфікації:
25.07.2019 15:47 - 02.08.2019 10:50
Період завантаження договору:
01.08.2019 13:52 - 21.08.2019 13:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описджерело фінансування:залишок освітньої субвенції
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус (автобус спеціалізований для перевезення школярів)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.08.2019
Місце постачання
63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вул.Соборна, буд. 77
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
Оскарження: 25.07.2019 15:47 - 10.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195771
-
Контактна особа:
Наталія Василівна Кучинська +380675397927 iat_nk@ukr.net
-
Адреса:
03680, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ГРІНЧЕНКА, будинок 4
Оскарження: 25.07.2019 15:47 - 10.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 877 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 677 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.07.2019 15:33
Документи
26
Скарги
0
ПП "ОЛЬБІЯ"
Оскарження: 30.07.2019 15:33 - 12.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20825524
-
Контактна особа:
Максим Гарасимчук +380503702552 astratrucks@ukr.net
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЗБИРАЛЬНА, будинок 7
Оскарження: 30.07.2019 15:33 - 12.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 699 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.08.2019 13:52
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
Оскарження: 01.08.2019 13:52 - 13.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37091926
-
Контактна особа:
ЄВГЕН БУРЯКІН +380577802668 7806898@ukr.net
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 44
Оскарження: 01.08.2019 13:52 - 13.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 990 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 990 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.08.2019 10:50
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
387ae8e6c2834defa0aebae5f8e619f6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-08-001597-b-b1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37091926
-
Контактна особа:
ЄВГЕН БУРЯКІН +380577802668 7806898@ukr.net
-
Адреса:
61068, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 44
Номер договору:
14/08
Сума договору:
1 990 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
14.08.2019 09:16
Статус:
Виконаний