• Відкриті торги
  • КЕП

Шкільний автобус (автобус спеціалізований для перевезення школярів)

1 990 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 387ae8e6c2834defa0aebae5f8e619f6
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-08-001597-b-b1
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОГРАДСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Постачальник: ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-СЕРВІСНА КОМПАНІЯ"
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Номер договору: 14/08
Дата підписання: 14.08.2019 09:16
Період дії договору: 14.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 990 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 990 000.00 UAH)
Оплачено: 1 990 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 990 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шкільний автобус (автобус спеціалізований для перевезення школярів)
Код ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
Кількість 1 штуки
Період постачання до 15.08.2019
Місце постачання 63304, Україна, Харківська область, місто Красноград, вул.Соборна, буд. 77 На карті