-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій, інтерактивна дошка
Тендер Prozorro UA-2019-07-03-001475-b
Завершена
539 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 539.40 UAH
мін. крок: 0.1% або 539.40 UAH
Номер:
70baed0e18304a6a88b68148e6cc89e3
Внутрішній номер закупівлі:
3538829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-03-001475-b
Замовник:
Відділ освіти Косівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143554
-
Адреса:
78601, Україна, Івано-Франківська область, Косів, вул. Шевченка, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марчук Валерій Миколайович +380347822348 osvita@kosivrda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
539 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
539.40 UAH
Період уточнення:
03.07.2019 15:15 - 16.07.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2019 15:15 - 26.07.2019 16:00
Аукціон:
29.07.2019 13:57 - 29.07.2019 14:18
Період кваліфікації:
29.07.2019 14:18 - 02.08.2019 16:02
Період завантаження договору:
29.07.2019 14:18 - 18.08.2019 14:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжерело фінансування закупівлі - кошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 19.08.2019
Місце постачання
78601, Україна, Івано-Франківська область, м. Косів, вул. Шевченка, буд. 40
На карті
Інтерактивна дошка
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 19.08.2019
Місце постачання
78601, Україна, Івано-Франківська область, м. Косів, вул. Шевченка, буд. 40
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯРЕМЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Оскарження: 29.07.2019 14:18 - 13.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3482313597
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯРЕМЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ +380682131772 Serhii.Entrepreneur@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 01030, м.Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 17, корпус В, квартира 45
Оскарження: 29.07.2019 14:18 - 13.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
537 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
537 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.08.2019 16:02
Документи
29
Скарги
0
ФОП "МАКАРЧУК ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3241914455
-
Контактна особа:
Олександр Макарчук +380939763286 zinteco@i.ua
-
Адреса:
07800, Україна, Київська область, Бородянський район, селище міського типу Бородянка, ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА, будинок 367 А, квартира 113
Початкова пропозиція
539 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
539 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
26a3855cfd7149a7933ed063e4ae7626
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-03-001475-b-c1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯРЕМЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3482313597
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯРЕМЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ +380682131772 Serhii.Entrepreneur@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 01030, м.Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 17, корпус В, квартира 45
Номер договору:
168
Сума договору:
537 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
15.08.2019 00:00
Статус:
Виконаний