-
Відкриті торги
-
КЕП
Багатофункціональний пристрій, інтерактивна дошка
537 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
26a3855cfd7149a7933ed063e4ae7626
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-03-001475-b-c1
Замовник:
Відділ освіти Косівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143554
-
Контактна особа:
Марчук Валерій Миколайович +380347822348 osvita@kosivrda.gov.ua
-
Адреса:
78601, Україна, Івано-Франківська область, Косів, вул. Шевченка, 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯРЕМЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3482313597
-
Контактна особа:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЯРЕМЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ +380682131772 Serhii.Entrepreneur@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 01030, м.Київ, ВУЛИЦЯ ІВАНА ФРАНКА, будинок 17, корпус В, квартира 45
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
168
Дата підписання:
15.08.2019 00:00
Період дії договору:
15.08.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
537 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
537 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Багатофункціональний пристрій
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 19.08.2019
Місце постачання
78601, Україна, Івано-Франківська область, м. Косів, вул. Шевченка, буд. 40
На карті
Інтерактивна дошка
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 19.08.2019
Місце постачання
78601, Україна, Івано-Франківська область, м. Косів, вул. Шевченка, буд. 40
На карті