-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 43260000-3 — Механічні лопати, екскаватори та ковши навантажувачі, гірнича техніка. Екскаватор-навантажувач HIDROMEK модель HMK 102S ALPHA А5 з додатковим обладнанням (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2019-07-02-001369-c
Завершена
1 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 500.00 UAH
Номер:
ffef55e144084e6b9019fbc1f7005b67
Внутрішній номер закупівлі:
3534700
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-07-02-001369-c
Замовник:
Регіональний офіс водних ресурсів у Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01038921
-
Адреса:
54030, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Потьомкінська,14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Румик Дмитро Васильович 380512379142 mk_vodhoz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 500.00 UAH
Період уточнення:
02.07.2019 16:28 - 09.07.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2019 16:28 - 19.07.2019 00:00
Аукціон:
19.07.2019 11:16 - 19.07.2019 11:43
Період кваліфікації:
19.07.2019 11:43 - 31.07.2019 09:31
Період завантаження договору:
30.07.2019 09:28 - 19.08.2019 09:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписТермін поставки товару: протягом 30 (тридцять) календарних днів з дати укладання Договору, з правом дострокової поставки.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Екскаватор-навантажувач HIDROMEK модель HMK 102S ALPHA А5 з додатковим обладнанням (або еквівалент)
Кількість
1 одиниця
Період постачання
до 20.11.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Майнінг Сервіс"
Оскарження: 19.07.2019 11:43 - 06.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39267616
-
Контактна особа:
Роман Витищенко +380673136468 info@miningservice.com.ua
-
Адреса:
03194, Україна, Київ, м. Київ, БУЛЬВАР КОЛЬЦОВА, будинок 14-Є, квартира 77
Оскарження: 19.07.2019 11:43 - 06.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 520 010.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 399 920.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
26.07.2019 13:59
Документи
46
Скарги
0
ФОП "АНДРУЩАК ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ"
Оскарження: 26.07.2019 13:59 - 10.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2497003752
-
Контактна особа:
Віктор Андрущак +380960380778 viktor.andr01@gmail.com
-
Адреса:
60113, Україна, Чернівецька область, Кельменецький район, село Грушівці, ВУЛ. КАМ'ЯНИЦЬКА, будинок 34
Оскарження: 26.07.2019 13:59 - 10.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.07.2019 09:28
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "АЛЕАНДА"
Оскарження: 30.07.2019 09:28 - 11.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38701862
-
Контактна особа:
Роман Просяной +380503745416 prosianoy@gmail.com
-
Адреса:
58022, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ АКСЕНИНА ВАСИЛЯ, будинок 21, квартира 1
Оскарження: 30.07.2019 09:28 - 11.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 690 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 690 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.07.2019 09:31
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
b579ce07993d4594be9770e89ac7ae54
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-02-001369-c-a1
Постачальник:
ТОВ "АЛЕАНДА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38701862
-
Контактна особа:
Роман Просяной +380503745416 prosianoy@gmail.com
-
Адреса:
58022, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ АКСЕНИНА ВАСИЛЯ, будинок 21, квартира 1
Номер договору:
1078
Сума договору:
1 690 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 408 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
19.08.2019 08:00
Статус:
Виконаний