• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 43260000-3 — Механічні лопати, екскаватори та ковши навантажувачі, гірнича техніка. Екскаватор-навантажувач HIDROMEK модель HMK 102S ALPHA А5 з додатковим обладнанням (або еквівалент)

1 690 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b579ce07993d4594be9770e89ac7ae54
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-02-001369-c-a1
Замовник: Регіональний офіс водних ресурсів у Миколаївській області
Постачальник: ТОВ "АЛЕАНДА"
Класифікатор ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Номер договору: 1078
Дата підписання: 19.08.2019 08:00
Період дії договору: 19.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 1 690 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 281 666.67 UAH)
Оплачено: 1 690 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 281 666.67 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Екскаватор-навантажувач HIDROMEK модель HMK 102S ALPHA А5 з додатковим обладнанням (або еквівалент)
Код ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 20.11.2019
Місце постачання 55600, Україна, Миколаївська область, Новий Буг, Водопровідна, 1-В На карті

Внесені зміни

    Номер: b4ec1338826246c8bd5ea824a7fb0f3c
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Постачальник зобов’язується поставити Покупцеві товар (далі – Товар), зазначений в Специфікації (ДК 021:2015: 43260000-3 — Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка), а Покупець - прийняти і оплатити такий Товар.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 21.08.2019 09:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
додаткова угода 1 від 21.08.2019.pdf
p7s
sign.p7s