• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Будівництво вуличного водопроводу в с. Сороцьке, Теребовлянського району, Тернопільської області

Будівництво вуличного водопроводу в с. Сороцьке, Теребовлянського району, Тернопільської області

Завершена

1 472 080.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 44 162.40 UAH
Номер: 2dd4b986e97041e1949c36fdd9044f53
Внутрішній номер закупівлі: 3534452
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-07-02-001293-c   
Замовник: Іванівська сільська рада
Контактна особа: Шафранович Руслан Васильович 380355147331 silrada2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 472 080.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 44 162.40 UAH
Період уточнення: 02.07.2019 16:08 - 07.07.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 02.07.2019 16:08 - 17.07.2019 17:00
Аукціон: 18.07.2019 11:32 - 18.07.2019 12:05
Період кваліфікації: 18.07.2019 12:05 - 01.08.2019 19:53
Період завантаження договору: 18.07.2019 12:05 - 07.08.2019 12:05

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво вуличного водопроводу в с. Сороцьке, Теребовлянського району, Тернопільської області
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання 29.07.2019 - 30.11.2019
Місце постачання 48137, Україна, Тернопільська область, с. Іванівка, вул. Лесі Українки, 36 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНВЕСТГАЗБУД"

Оскарження: 18.07.2019 12:05 - 12.08.2019 00:00
Початкова пропозиція 1 174 906.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 018 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.08.2019 19:53
Документи 40
Скарги 0
ТОВ "МАКСТЕРБУД"
Початкова пропозиція 1 288 970.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 020 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 16
Скарги 0
ТОВ "ПРОФ БУД"
Початкова пропозиція 1 324 290.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 070 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 50
Скарги 0
ПП "ІМЕКС"
Початкова пропозиція 1 355 061.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 086 335.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 35
Скарги 0

Контракти

Номер: c61e65c5385a4730bb316f1d547b0e08
Ідентифікатор договору: UA-2019-07-02-001293-c-b1
Постачальник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНВЕСТГАЗБУД"
Номер договору: 225
Сума договору: 1 018 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 20.08.2019 00:00
Статус:
Підписаний
p7s
sign.p7s