-
Відкриті торги
-
КЕП
Будівництво вуличного водопроводу в с. Сороцьке, Теребовлянського району, Тернопільської області
1 018 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
c61e65c5385a4730bb316f1d547b0e08
Ідентифікатор договору:
UA-2019-07-02-001293-c-b1
Замовник:
Іванівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04394616
-
Контактна особа:
Шафранович Руслан Васильович 380355147331 silrada2015@ukr.net
-
Адреса:
48137, Україна, Тернопільська область, село Іванівка, Ринок, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ІНВЕСТГАЗБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42909887
-
Контактна особа:
Лучків Світлана 380673448852, 380673448852 skravets1971@ukr.net
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ГЕТЬМАНА МАЗЕПИ,будинок 2,квартира 3
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
225
Дата підписання:
20.08.2019 00:00
Період дії договору:
20.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
1 018 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво вуличного водопроводу в с. Сороцьке, Теребовлянського району, Тернопільської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
29.07.2019 - 30.11.2019
Місце постачання
48137, Україна, Тернопільська область, с. Іванівка, вул. Лесі Українки, 36
На карті