-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
Тендер Prozorro UA-2019-06-27-001741-b
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 200.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 200.00 UAH
Номер:
10e3f7f5ba944d22a17ce2378a05a89b
Внутрішній номер закупівлі:
3525998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-27-001741-b
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька обл., Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
200.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
27.06.2019 17:51 - 05.07.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2019 17:51 - 15.07.2019 00:00
Аукціон:
15.07.2019 11:50 - 15.07.2019 12:17
Період кваліфікації:
15.07.2019 12:17 - 22.07.2019 10:13
Період завантаження договору:
15.07.2019 12:17 - 04.08.2019 12:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описрозрахунки за продукцію здійснюються Покупцем у національній валюті України шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок Постачальника, протягом 50 календарних днів з дати підписання Покупцем акту приймання-передачі продукції
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях50 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азботехнічна продукція
Кількість
210 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Азботехнічна продукція
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДНІПРОГУМА"
Оскарження: 15.07.2019 12:17 - 02.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33287328
-
Контактна особа:
ТОВ "ДНІПРОГУМА" +380567855040 DNEPROGUMA1@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49074, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАТУМСЬКА, будинок 11, офіс 202
Оскарження: 15.07.2019 12:17 - 02.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
158 304.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
158 304.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.07.2019 10:13
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "ВКП КРОНТЕКС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38532174
-
Контактна особа:
ТОВ "ВКП КРОНТЕКС" +380445008023 abraziv_krontex@ukr.net
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03083, МІСТО КИЇВ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОПРАПОРНА, БУДИНОК 34Л
Початкова пропозиція
186 255.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
173 850.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ООО "Абразив групп"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33703603
-
Контактна особа:
ООО "Абразив групп" +380506239023 missNatali2008@yandex.ru
-
Адреса:
Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, 69084, Запорожская область, г. Запорожье, ул. Магистральная, 100А
Початкова пропозиція
192 046.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
174 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
22421e45a3114ae890397d989d70705c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-27-001741-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ДНІПРОГУМА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33287328
-
Контактна особа:
ТОВ "ДНІПРОГУМА" +380567855040 DNEPROGUMA1@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49074, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАТУМСЬКА, будинок 11, офіс 202
Номер договору:
12/26
Сума договору:
158 304.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
131 920.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.08.2019 00:01
Статус:
Виконаний