-
Відкриті торги
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
158 304.00
UAH з ПДВ
Номер:
22421e45a3114ae890397d989d70705c
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-27-001741-b-c1
Замовник:
Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131245
-
Контактна особа:
Синча Роман +380624957307 tender@utes.centrenergo.com
-
Адреса:
84792, Україна, Донецька обл., Світлодарськ, Донецька обл., м.Світлодарськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ДНІПРОГУМА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33287328
-
Контактна особа:
ТОВ "ДНІПРОГУМА" +380567855040 DNEPROGUMA1@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, 49074, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ БАТУМСЬКА, будинок 11, офіс 202
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Опис:
код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Азботехнічна продукція)
Номер договору:
12/26
Дата підписання:
02.08.2019 00:01
Період дії договору:
02.08.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
158 304.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 26 384.00 UAH)
Оплачено:
0.06 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.01 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Азботехнічна продукція
Кількість
210 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Азботехнічна продукція
Кількість
12 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2019