-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 30230000-0 - Комп'ютерне обладнання (навчальне обладнання для оснащення кабінету інформатики)
Тендер Prozorro UA-2019-06-27-000758-b
Завершена
640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Номер:
52999c29c1ae4d6283d5037ecf629d48
Внутрішній номер закупівлі:
3524089
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-27-000758-b
Замовник:
КЗ Комунальний заклад "Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №55 Харківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24480983
-
Адреса:
61055, Україна, Харківська область, Харків, вул. Дванадцятого Квітня, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Портянніков Ігор Валерійович +380572933156 spetshkola55@internatkh.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
640 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 200.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 650.00 UAH
Період уточнення:
27.06.2019 12:55 - 04.07.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2019 12:55 - 14.07.2019 18:00
Аукціон:
15.07.2019 14:35 - 15.07.2019 14:56
Період кваліфікації:
15.07.2019 14:56 - 19.07.2019 18:13
Період завантаження договору:
15.07.2019 14:56 - 04.08.2019 14:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки здійснюються протягом 30 (тридцяти) календарних днів після підписання Сторонами видаткової накладної на Товар, інших супровідних документів, необхідних для здійснення його поставки Учасником. Джерело фінансування: кошти місцевого бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 30230000-0 - Комп'ютерне обладнання (навчальне обладнання для оснащення кабінету інформатики)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 27.09.2019
Місце постачання
61055, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, 12
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВАНГАРД 2019"
Оскарження: 15.07.2019 14:56 - 30.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42893893
-
Контактна особа:
Петренко Олег Анатолійович +380663162757 avangard19@ukr.net
-
Адреса:
61039, Україна, Харківська область, м.Харків, проспект Любові Малої, буд. 22, кв. 48
Оскарження: 15.07.2019 14:56 - 30.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
639 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
635 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.07.2019 18:13
Документи
23
Скарги
0
ПП "ХАРКІВСТАРТСТРОЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40400532
-
Контактна особа:
Олександр Горбач +380577547564 startstroi@ukr.net
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ СЕРПОВА, будинок 4, кімната 211
Початкова пропозиція
639 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
635 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
53f9c9cecca746c2a07ed5e0b845fabf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-27-000758-b-c1
Постачальник:
ТОВ "АВАНГАРД 2019"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42893893
-
Контактна особа:
Петренко Олег Анатолійович +380663162757 avangard19@ukr.net
-
Адреса:
61039, Україна, Харківська область, м.Харків, проспект Любові Малої, буд. 22, кв. 48
Номер договору:
06-27-000758-b
Сума договору:
635 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
30.07.2019 00:00
Статус:
Розірваний