-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 30230000-0 - Комп'ютерне обладнання (навчальне обладнання для оснащення кабінету інформатики)
635 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
53f9c9cecca746c2a07ed5e0b845fabf
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-27-000758-b-c1
Замовник:
КЗ Комунальний заклад "Спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №55 Харківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24480983
-
Контактна особа:
Портянніков Ігор Валерійович +380572933156 spetshkola55@internatkh.org.ua
-
Адреса:
61055, Україна, Харківська область, Харків, вул. Дванадцятого Квітня, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АВАНГАРД 2019"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42893893
-
Контактна особа:
Петренко Олег Анатолійович +380663162757 avangard19@ukr.net
-
Адреса:
61039, Україна, Харківська область, м.Харків, проспект Любові Малої, буд. 22, кв. 48
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
06-27-000758-b
Дата підписання:
30.07.2019 00:00
Період дії договору:
30.07.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
635 700.00 UAH без ПДВ
Причини розірвання договору:
Відповідно до протоколу скасування процедури закупівлі
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 30230000-0 - Комп'ютерне обладнання (навчальне обладнання для оснащення кабінету інформатики)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 27.09.2019
Місце постачання
61055, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Дванадцятого Квітня, 12
На карті
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
75c92a20bf364e68ace6938c24ea1285
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Додаткова угода №1
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
01.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
104b8b527be24260a3630de32e4eb728
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Заміна файлу
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода №1
Дата внесення змін до договору:
01.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
3d5bb06ccd214a4ca1f12b6fe48d836e
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
заміна файлу
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
02.08.2019 00:00
Статус:
Опубліковано