-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Тендер Prozorro UA-2019-06-27-000473-a
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Завершена
1 220 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 104.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 104.50 UAH
Номер:
2af2426fe3924197a26a596c7f362516
Внутрішній номер закупівлі:
3523361
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-27-000473-a
Замовник:
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485490
-
Адреса:
03087, Україна, Київ, Київ, вулиця Пітерська, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Толок Анастасія Геннадіївна 380442423706 tolok_n@ukr.net http://2422171.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
37520000-9 ІграшкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 220 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 104.50 UAH
Період уточнення:
27.06.2019 11:09 - 02.07.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2019 11:09 - 12.07.2019 18:00
Аукціон:
15.07.2019 15:20 - 15.07.2019 15:41
Період кваліфікації:
15.07.2019 15:41 - 17.07.2019 17:24
Період завантаження договору:
15.07.2019 15:41 - 04.08.2019 15:41
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Кількість
20 комплект
Період постачання
до 30.09.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКРАЇНСЬКЕ НАВЧАННЯ"
Оскарження: 15.07.2019 15:41 - 28.07.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42186354
-
Контактна особа:
Васильєв Денис Анатолійович 380969671669, 380969671669 ukrosvita.nova@gmail.com
-
Адреса:
03065, Україна, місто Київ, Київ, Проспект Перемоги, будинок 16
Оскарження: 15.07.2019 15:41 - 28.07.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 220 496.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 220 496.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.07.2019 17:24
Документи
41
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКА ДИДАКТИКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42613395
-
Контактна особа:
Артем +380380988098 s.e.didakt@gmail.com
-
Адреса:
03035, Україна, Київ, Київ, Механізаторів, 2
Початкова пропозиція
1 220 586.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 220 586.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
Контракти
Номер:
66fd55df195241b584bd3d1027989be4
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-27-000473-a-a1
Постачальник:
ТОВ "УКРАЇНСЬКЕ НАВЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42186354
-
Контактна особа:
Васильєв Денис Анатолійович 380969671669, 380969671669 ukrosvita.nova@gmail.com
-
Адреса:
03065, Україна, місто Київ, Київ, Проспект Перемоги, будинок 16
Номер договору:
383
Сума договору:
1 084 260.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 30.08.2019 00:00
Дата підписання:
29.07.2019 00:00
Статус:
Підписаний