• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)

1 084 260.00 UAH з ПДВ
Номер: 66fd55df195241b584bd3d1027989be4
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-27-000473-a-a1
Замовник: Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
Постачальник: ТОВ "УКРАЇНСЬКЕ НАВЧАННЯ"
Класифікатор ДК 021:2015: 37520000-9 ІграшкиАналіз за цим CPV
Номер договору: 383
Дата підписання: 29.07.2019 00:00
Період дії договору: до 30.08.2019 00:00
Сума договору: 1 084 260.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 084 260.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Код ДК 021:2015: 37520000-9 Іграшки
Кількість 20 комплект
Період постачання до 30.09.2019
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Внесені зміни

    Номер: cef533ada81e44988388fd50c2a1abdf
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Узгоджене зменшення ціни
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 29.07.2019 12:00
    Статус:
    Опубліковано
pdf
1 до 383.pdf
p7s
sign.p7s