-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Організація та проведення KYIV SMART CITY FORUM’19 (ДК 021:2015: 79950000-8 «Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів»)
Тендер Prozorro UA-2019-06-26-001756-a
Організація та проведення KYIV SMART CITY FORUM’19
Завершена
5 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 40 000.00 UAH
Номер:
be9e63243fa945fd98164c63bc304a0f
Внутрішній номер закупівлі:
3521669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-26-001756-a
Замовник:
Департамент інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40918711
-
Додаткова контактна особа:
Сіренко Сергій Анатолійович 380443667457 sergii.sirenko@kmda.gov.ua
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сіренко Сергій Анатолійович 380443667457 sergii.sirenko@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
153 000.00 UAH
Період уточнення:
26.06.2019 16:52 - 26.07.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2019 16:52 - 05.08.2019 15:00
Період прекваліфікації:
05.08.2019 15:03 - 15.08.2019 00:00
Аукціон:
15.08.2019 11:36 - 15.08.2019 11:57
Період кваліфікації:
15.08.2019 11:57 - 15.08.2019 16:09
Період завантаження договору:
15.08.2019 11:57 - 04.09.2019 11:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація та проведення KYIV SMART CITY FORUM’19
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕХСЕРВІС ЮА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39193466
-
Контактна особа:
Виктор Седин +380672202808 installua1@gmail.com
-
Адреса:
03194, Україна, Київська область, м. Київ, вулиця Зодчих, будинок 20
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
09.08.2019 14:53
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
74
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЙ-ТУР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38389845
-
Контактна особа:
Гомонова-Кореневська Катерина Миколаївна 380985686435, 380985686435 Itour.ua@bigmir.net
-
Адреса:
01133, Україна, Київська область, Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
09.08.2019 14:42
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
45
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "КНП Компані"
Оскарження: 15.08.2019 11:57 - 26.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41781314
-
Контактна особа:
Марковський Олексій 380993520786, 380979904300 knp.company22@gmail.com
-
Адреса:
03189, Україна, Київська область, Київ, вул. Академіка Вільямса, 5-А, кв. 99
Оскарження: 15.08.2019 11:57 - 26.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
5 052 000.00 UAH з ПДВ /
5 052 000.00 UAH з ПДВ
5 052 000.00 UAH з ПДВ
Документи
39
Скарги
0
ТОВ "ЕЙМ ЛАУНЧ МЬЮЗИК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36844822
-
Контактна особа:
ТОВ "ЕЙМ ЛАУНЧ МЬЮЗИК" +380506668671 loungemusicevent@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 04209, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ДНІПРА, будинок 7, квартира 187
Початкова пропозиція
5 080 000.00 UAH з ПДВ /
5 080 000.00 UAH з ПДВ
5 080 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
09.08.2019 14:32
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
30
Скарги
0
Контракти
Номер:
064b7793d8454f34becdf96a3823c159
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-26-001756-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КНП Компані"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41781314
-
Контактна особа:
Марковський Олексій 380993520786, 380979904300 knp.company22@gmail.com
-
Адреса:
03189, Україна, Київська область, Київ, вул. Академіка Вільямса, 5-А, кв. 99
Номер договору:
27
Сума договору:
5 052 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 210 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.09.2019 12:00
Статус:
Виконаний