-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Організація та проведення KYIV SMART CITY FORUM’19 (ДК 021:2015: 79950000-8 «Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів»)
5 052 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
064b7793d8454f34becdf96a3823c159
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-26-001756-a-c1
Замовник:
Департамент інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40918711
-
Контактна особа:
Сіренко Сергій Анатолійович 380443667457 sergii.sirenko@kmda.gov.ua
-
Адреса:
01044, Україна, Київська область, Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "КНП Компані"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41781314
-
Контактна особа:
Марковський Олексій 380993520786, 380979904300 knp.company22@gmail.com
-
Адреса:
03189, Україна, Київська область, Київ, вул. Академіка Вільямса, 5-А, кв. 99
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Номер договору:
27
Дата підписання:
02.09.2019 12:00
Період дії договору:
02.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
5 052 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 842 000.00 UAH)
Оплачено:
5 052 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 842 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація та проведення KYIV SMART CITY FORUM’19
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2019
Внесені зміни
- Зміна встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни (Закон)
Номер:
78875e04aaf94c7f861b7a14b0921e8d
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виявлення технічної описки в Розрахунку вартості послуг, а саме: в Додатку № 3 до Договору № 27
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
05.09.2019 10:00
Статус:
Опубліковано